MER-GRUP İNŞAAT SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ


MER-GRUP İNŞAAT , Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünden mezun olan Murat Erkan tarafından 1995 yılında kurulmuştur..

Kurulduğu tarihte, iç mimari proje ve uygulamalarıyla sektörde yerini almış, sonraki yıllarda konut, işyeri, villa inşaat proje ve uygulamalarıyla çalışma alanını üst yapı ve iç mimarlık hizmetler olarak belirlemiştir.

Mer Grup İnşaat, yıllar içerisinde edindiği bilgi ve deneyimi profesyonelliği ile birleştirmiş, projelerinde sunduğu hizmetlerle kullanıcılarının beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı kendine görev edinmiştir.

Mer Grup İnşaat, her zaman güven unsurunu ön planda tutmuş, kullanıcıları kendilerini güvende hissettikleri, modern hayatın değişen ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda; hıuzur ve rahatlık içerisinde yaşayabilecekleri mekanları tasarlayıp, hayata geçirmektedir.

Mer Grup İnşaat, bölgesel değerleri objektif olarak değerlendirip, yaşam alanlarına artı değerler katmayı sürdürmektedir ve yeni projelerinde de sürdürecektir.